Zaimina Vasjari vjen joshëse në një tjetër pozë nga pushimet,./

Këngëtarja dhe sipërmarrësja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari, tash e disa ditë ka nisur pushimet.

Ajo po kalon kohë të mirë me familjen e saj, ndërsa herë pas here mban aktiv fansat me imazhe dhe video të ndryshme, siç edhe ka vepruar ditën e sotme.

Artistja, që numëron ndjekës të shumtë në rrjetet sociale, kësaj radhe ka publikuar një fotografi atraktive në Instagram.